Vllaznia, asnjë nuk bind

0
SHPËRNDAJE

rakicPortieri Nemanja Shçekiç, dhe sulmuesit Rakiç e Roloviç, e kanë mbyllur proven të Vllaznia, pasi nuk e kanë bindur stafin teknik në miqësoren me Mornar.

Në prove mbetet akoma Agoviç, ndërkohë që pritet të shihet se çfarë do të behët me portierin malazez që prej dy javësh ka mbërritur në Shkodër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.