Vllaznia dhe Hajvalia përfundojnë aventurën europiane

0
SHPËRNDAJE

2016-17 Champions League
Vllaznia

Tjeter rezultat pozitiv per Hajvaline e Prishtines ne Kupen e Kampioneve te Europes, 1-1 ndaj Klaksvik te Ishujve Faroe por qe me pak kujdes mund te kthehej edhe ne nje fitore te vajzave shqiptare. Golin per Hajvaline e shenoi serish Zylfie Bajramaj.

Edhe Vllaznia arriti te shenoje ne ndeshjen e saj te trete dhe te fundit ne Europe. Ishte Megi Doci qe shenoi te tretin gol te saj personal ne Ligen e Kampioneve ndersa Vllaznia humbi minimalisht 2-1 ndaj Slovan Bratislaves.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.