Vllaznia, dorëhiqet Luan Zmijani

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Trajneri i Vllaznisë, Luan Zmijani ka paraqitur sot dorëheqjen e tij pas asaj humbje ndaj ekipit të Laçit. Tekniku shkodran është dorëzuar në krye të pankinës, teksa këtë sezon ai ka marrë vetëm rezultate negative. Vllaznia nën drejtimin e tij numëron pesë humbje në po kaq ndeshje. Zmijani sot ka paraqitur dorëheqjen e tij pranë administratorëve të klubit, dhe ata e kanë pranuar atë. Ndërpritet kështu pas rreth 8 muajsh aventura e Luan Zmijanit në krye të pankinës së Vllaznise.

Ja deklarat e plotë e dorëheqjes së Luan Zmijanit

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.