Vllaznia, dy lojtarë të tjerë në provë

0
SHPËRNDAJE

denkovskiVllaznia, vjen një sulmues dhe një mesfushor në provë. Burime të minuta90.com bëjnë me dije se, emrat e tyre janë Ziga Kastrevec dhe Hristijan Denkovski.

Ndërsa, të njëjtat burime bëjnë me dije se, të mërkurën do zhvillohet miqësorja e fundit, me Beranen, një kundërshtar i lehtë për shkodranët e drejtuar nga trajneri shkodran, Armando Cungu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.