Vllaznia e fortë për ekipin nga Katari

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipi i Vllaznisë duket se po kalon një formë të mirë gjatë kësaj faze përgatitore që po zhvillon në Slloveni. Ekipi i drejtuar nga trajneri Zjijani ka fituar miqësoren e rradhë përballë ekipit nga Katari, Al Sharahniya. Ndeshja ka përfunduar me rezultatin 2-1 në favor të ekipit shkodra, i cili tashmë duket gati për sezoninne ri. Golat për Vllaznin u shënuan nga Kiri dhe Ahmeti, të cilët i dhanë fitoren e rradhës ekipit të tyre në këto ndeshje miqësore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.