Vllaznia e pakënaqur në merkato, priten largime

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Kur dukej se gjërat po shkonin disi mirë tek Vllaznia, gjërat papritur kanë marrë një rrjedhë tjetër. Pas disa afrimeve që u prezantuan me bujë, tashmë pritet që disa prej tyre të largohen. Drejtuesit kuqeblu duket se kanë mbetur të pakënaqur nga forma dhe cilësitë e tyre, dhe tashmë ata janë drejt largimit nga shkodranët. Pas disa miqësoreve të zhvilluara ata kanë zhgënjyer me paraqitjet e tyre, dhe trajneri Zmijani duket se nuk e ka dhënë miratimin që ata të vazhdojnë tek Vllaznia, dhe tashmë pritet largimi i tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.