Vllaznia fiton miqësoren e radhës

0
SHPËRNDAJE

vllaznia miqesoreVllaznia mundi sot me rezultatin 3-0 Beranen dhe të tre golat u shënuan në pjesën e dytë të takimit.

Trajneri Cungu e nisi ndeshjen me këtë formacion: Selimaj, Gurishta, Cicmil, Bicaj, Marku, Bardulla, Krymi, Shtubina, Hoxha, Kastrevec, Denkovski.

Siç shihet, të dy lojtarët e ardhur në provë, Kastrevec e Denkovski e kanë nisur ndeshjen nga minuta e parë, ndërsa në të dytën u hodhën në fushë: Pjeshka, Cinari, Vecaj, Tafili, Vrapi, Manuka, Hebaj, Pepa, Dyca.

Golat e ndeshjen u shënuan nga Çinari që shënoi dopietë dhe Tafili që shënoi golin e tretë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.