Vllaznia fiton miqësoren, provon sulmuesin e ri

0
SHPËRNDAJE

Foto nga ndeshja miqësore e sotme Vllaznia-Vllaznia U19, e cila u fitua nga djemtë e trajnerit Armando Cungu.

Golat u shënuan nga Çinari, Dyca, Gocaj dhe Qosaj, ky i fundit i ardhur në provë te Vllaznia, luan në pozicionin e sulmuesit.

Adriano Qosaj, në provë tek Vllaznia

S'KA KOMENTE

Comments are closed.