Vllaznia hap dyert për tifozët …

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia do të luajë ndeshjen e fundit ndaj Bylisit për  këtë sezon.

Takimi do të zhvillohet në orën 17:00, në stadiumin “Reshit Rusi”.

Klubi shkodran ka vendosur që në këtë takim të hapë dyert dhe të mos ketë bileta për tifozët.

Ky sezon ka qenë në vazhdën e kampionateve të tjerë ku Vllaznia ka luftuar për të qëndruar në Supriore.

Vllaznia-1-653x420 (1)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.