Vllaznia, ikën Avdyli

0
SHPËRNDAJE

Ilir Avdyli
Ilir Avdyli

Në fillim të javës te Vllaznia mbërritën në provë dy portierët Jasmin Agoviç dhe Ilir Avdyli, por vetëm njëri ka mbetur në provë në Shkodër.

Kjo pasi Ilir Avdyli, ish-portieri i Tiranës, i cili në fakt nuk pati hapësira të bardheblutë, nuk i ka bindur shkodranët t’i ofrojnë një kontratë dhe është larguar për të gjetur fatin e tij diku tjetër.

Kuqeblutë kanë rinovuar kohë më parë me Selimajn, ndërsa edhe Sherri është pjesë e Vllaznisë, dhe kërkojnë që të afrojnë një portier që të jetë më lart se ata që kanë në dispozicion dhe t’u garantojë portën për sezonin e ardhshëm.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.