Vllaznia interferon për Pero Pejic

0
SHPËRNDAJE

 

-pero-pejić-48441Edhe pse lojtari ka gjetur akordin me skuadrën e Kukësit, Vllaznia është në negociata me Pero Pejic. Sigurisht, Pejic ndihet komod tek Kukësi, por me sa duket kroati nuk kërkon të humbas kohë dhe po monitoron me kujdes të gjitha mundësitë në drejtimin e tij. Kukësi është i avantazhuar, por orët e fundit menaxheri i lojtarit Elton Marini ka nisur negociatat me adminstratorin Astrit Gjyrezi. Tashmë Kukësi ka konkurrencën e Vllaznisë, por edhe Partizani mund të jetë një tjetër skuadër e interesuar për shtatlartin kroat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.