Vllaznia ka gati rikthimin e një serbi

0
SHPËRNDAJE

sHxaxh
Duket se është periudhë “rikthimesh” te Vllaznia, me lojtarë që njihen në futbollin shqiptar, pasi tjetër lloj merkatoje nuk po rezulton e suksesshme për shkodranët. Pritet që nën urdhërat e Zmijanit të vijë mesfushori me tipare sulmuese nga Serbia,Semir Hadzibuliç. Ndonëse duke qenë se merkatoja është mbyllur, çdo gjë do të varet nga fakti nëse do të jetë dërguar në kohë kontrata e tij në Federatë. Kështu mund të zyrtarizohet të martën ky lojtar, që në fakt është një njohje e vjetër, pasi është aktivizuar edhe më parë në Shqiperi me Apolonine, Besen dhe Gramozin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.