Vllaznia – Kastrioti përballen nesër në miqësore

0
SHPËRNDAJE

Kastrioti-Vllaznia-rreshtimi

Vllaznia dhe Kastrioti do të përballen nesër në një ndeshje miqësore e cila do të luhet në Pezë Helmes në orën 17:00. Lajmi konfirmohet nga burime të brendshme të klubit të Kastriotit. Kjo ndeshje do të jetë një rast i mirë për krutanët për të testuar blerjet e shumta të kësaj merkatoje dhe në të njëjtën kohë edhe për shkodranët për të verifikuar gjendjen e ekipit në këtë fazë përgatitore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.