Vllaznia – Lushnja/ Akoma nuk dihet fusha

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Ndeshja e javës së 10 Vllaznia – Lushnja mund të mos luhet në “Loro Boriçi”.

Kjo për shkak se fusha pas rimbjelljes së barit nuk është ende gati,pasi dhe moti nuk ka qen në favor për shkak të reshjeve të dendura orët e fundit.

Në rast se situata nuk ndryshon , Shkodranët do ti duhet të gjejn një fushë të re për të pritur “Lagunarët”.

Stadiumi “Loro Borici”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.