Vllaznia, mbërrin për provë një sulmues libanez

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Vllaznia duket mjaft aktive këto ditët e fundit në merkato. Pasi siguroi shërbimet e mbrojtësit Polizoi Arbri, tashmë tej ekipi shkodran ka mbërritur edhe një tjetër lojtar. Bëhet fjalë për sulmuesin libian, Mohamad Kdouh, i cili do të jetë në provë tek kuqeblutë. Vllaznia ka vuajtur për një sulmues dhe tashmë duket se si opsion është sulmuesi nga Libia. Ai ende nuk ka firmosur kontratën me ekipin shkodran, pasi më parë duhet të bindë edhe trajnerin Zmijani për aftësitë e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.