Vllaznia “mbush” xhepat

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Vllaznisë ka marrë lajmin e mirë se rrogat e prapambetura i kanë kaluar në llogaritë bankare.

Ky lajm vjen para ndeshjes të rëndësishme me Tiranën.

Shkodranëve i mjafton edhe një pikë për të siguruar matematikisht  mbijetesen.

Situata në Shkodër është e paqendrueshme dhe lajmet nuk janë të mira. Si duket Vllaznia do të lundrojë në të njëjtat ujëra edhe për sezonin e ardhshëm.

Vllaznia-stervitje-653x420

S'KA KOMENTE

Comments are closed.