Vllaznia me yje!

0
SHPËRNDAJE

ndeshja-e-futbollit-vllaznia-teutaSkuadra e Vllaznisë tashmë ka një situatë ndryshe. Nuk kuptohet qartë humori që ndryshon sipas yjeve në qiell, në rradhët e shkodranëve.

Një humbje me Laçin dhe ishte pas këtij takimi fundi i botës, gjithçka dukej e zezë. Ndërkohë që pas fitores me Teutën gjërat kanë ndryshuar. Lind pyetja nëse humbasin sërish këtë javë a do të ketë të njejtin përjetim ambjenti kuqeblu si pas ndeshjes ndaj Laçit? Çfarë fshihet brenda mureve të shtëpisë së Vllaznisë?

Sigurisht nuk jemi ne që do të përgjigjemi për këtë pjesë, por sigurisht situata nuk është aspak e qetë tek kuqeblutë dhe për ta ndezur atë mjafton një humbje, e cila në kushte të tjera do të ishte krejt e pranueshme. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.