Vllaznia merr Adnan Haxhajn nga Prishtina

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Vllaznia duket se e ka marrë mjaft seriozisht punën për të ndërtuar ekipin për sezonin e ri. Pas disa largimve, erdhën edhe afrimet e para, dhe tashmë shkodranët kanë bërë një tjetër goditje në merkato. Kuqeblutë kanë arritur të transferojnë nga ekipi i Prishtinës, qëndërmbrojtësin e kësaj skuadre, Adnan Haxhaj. 26 vjeçari Haxhaj është blerja e pestë e Vllaznisë këtë sezon. Mbrojtësi nga Kosova është prezantuar zyrtarisht si lojtar i shkodranëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.