Vllaznia mposht Kamzën në miqësore

0
SHPËRNDAJE

Lojtaret e Vllaznise, duke festuar shenimin e nje goli, gjate ndeshjes se futbollit, Vllaznia-Luftetari i Gjirokastres, 3-0, e vlefshme per Kampionatin Kombetar, e luajtur ne stadiumin "Loro Borici" ne qytetin e Shkodres.

Vllaznia ka zhvilluar ditën e sotme një ndeshje miqësore kundër Kamzës të cilën e ka fituar me rezultatin e pastër 3-0. Ishte një ndeshje shumë pozitive për shkodranët të cilët e mposhtën me lehtësi Kamzën. Për tu theksuar në këtë takim ishin paraqitjet e Cinarit i cili shënoi një dopietë dhe e Dycas i cili shënoi golin tjetër të takimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.