Vllaznia mund Deçiç

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia-1-653x420 (1)Vllaznia ka zhvilluar sot një përballje miqësore në Tuz me Deçiç, sfidë që e ka fituar me rezultatin 1-2.

Golat për shkodranët u shënuan nga kapiteni Shtubina që u tregua i saktë nga pika e bardhë e 11 metërshit, dhe Tafili që shënoi golin e fitores.

Në këtë miqesore trajneri Cungu kishte mundësinë për të vëzhguar edhe elementët në provë, dhe stafi teknik tashmë do të ketë krijuar një opinion për ta për të vendosur nëse do të ketë bisedime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.