Vllaznia ndalet në testin me Deçiç

0
SHPËRNDAJE

vllaznia miqesoreVllaznia luajti sot ndaj Deçic në fushën sportive “Reshit Rusi”, sfidë që përfundoi në barazim pa gola.

Kjo përballje ishte e vlefshme që Cungu të shihte gjendjen e dyshes Belmani-Rekisha, si dhe të Manukës, që kërkojnë të veshin fanellën e Vllaznisë sezonin e ardhshëm.

Trajneri Cungu nga minuta e parë kishte hedhur këtë formacion: Agoviç, Gocaj, Cicmil, Vrapi, Manuka, Krymi, Bardulla, Kruja, Belmani, Rekisha, Dibra.

Në pjesën e dytë u aktivizua pjesa tjetër e ekipit: Pjeshka, Tafili, Hebaj, Vecaj, Dema, Dyca, Selimaj, Gurishta

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.