Vllaznia në Slloveni, ja lista e lojtarëve

0
SHPËRNDAJE

11846600_966708990052755_5837813085646206105_n
Vllaznia duke u nisur në Slloveni (Foto: Shkodra Press)

Klubi i Vllaznisë ka bërë të ditur listën e lojtarëve që kanë udhëtuar drejt Sllovenisë në kuadër të fazës përgatitore ku thuhet se do te luajnë edhe ndaj klubit të njohur Al-Hilal, gjë e cila po rezulton si bllofi i radhës nga drejtuesit e klubit më të vjeter shqiptar.

Ata janë Andrija Dragojeviç, Alen Sherri , Stefan Cicmil, Antonio Marku, Erdenis Gurishta, Dritmir Beci, Denis Pjeshka, Samet Ruqi, Esin Hakaj, Ergi Borshi, Ardit Krymi, Florind Bardulla, Jasir Selmani, Ndriçim Shtubina, Ambroz Kapaklija, Denis Dyca, Erald Çinari, Elis Kabuni, Fatjon Kiri. Udhëtojnë më vonë nga Kosova: Adnan Haxhaj dhe Berat Ahmeti.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.