Vllaznia në udhëkryq!

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Vllaznisë pas fitores ndaj Korabit u shfaq në media si pretende për Kupat e Europës. Por dy humbjet ndaj Luftëtarit dhe Lacit kanë zbritur me këmbë në tokë, për të mos thënë e kanë futur në krizë skuadrën e Cungut.

Duket e paqartë skuadra shkodrane në objektivat e saj. Mungesa e një objektivi të saktë ndonjëherë sjell edhe këtë gjendje në skuadrat e futbollit. Në Shkodër duhet të jenë të qartë se mes vetes, por edhe me tifozët dhe opinionin e gjërë sportiv: luajnë për mbijetesë apo për Kupat e Europës? Por tashmës shkodranët mendojnë për Teutën dhe sfidën e rradhës në “Niko Dovana”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.