Vllaznia nuk është e qetë përpara Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia në stërvitje
Vllaznia në stërvitje

Vec lojtarëve të pezulluar Cicmil, Bardulla dhe Kryimë, si pasojë e kartonëve të verdhë apo të kuq, dje në seancën stërvitore është detyruar ta ndërpres edhe sulmuesi Cinari, pas një dëmtimi të pësuar. Në këtë mënyrë përpara një gare të vështirë ndaj Partizanit shtohen “dhëmbjet e kokës” për trajnerin Armando Cungu. Gjendja e Cinarit do të vëzhgohet gjatë ditëve në vazhdim nga stafi mjekësor

S'KA KOMENTE

Comments are closed.