Vllaznia pa ide në merkato, largohet Nako dhe Gavazaj

0
SHPËRNDAJE

 

alush-gavazajDy futbollistët e ardhur në prov tek Vllaznia janë larguar. Bëhet fjalë për Alush Gavazajn, i cili pas disa seancave stërvitore është vendosur të largohet nga ana e stafit teknikë të shkodranëve. Ndërkohë që edhe një tjetër lojtar si Rudin Nako, më shpejtë ka ikur se ka ardhur tek Vllaznia. Ka mjaftuar vetëm një seancë stërvitore dhe fieraku s’do të jetë më pjesë e Vllaznisë. Duket një merkato pa ide kjo e drejtuesve shkodran, të cilët janë të paqartë dhe shprehin pakënaqësi më pas jo vetëm për ata që nuk firmosin, por edhe për atë pjesë të lojtarëve që kanë hedhur firmat mbi kontrat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.