Vllaznia para dhe pas ndeshjes!

0
SHPËRNDAJE

14516445_1135308373173549_251655311057895818_nPërpara ndeshjes protagonistët e skuadrës shkodrane premtonin dhe flisnin me siguri për pikë në Korcë, por ndeshja nxorri në pah shumë probleme të shkodranëve të cilët me sa duket kanë ende shumë për të bërë dhe rezultatet e javëve të para gënjejnë realitetin.

Stafi kuqeblu ka zhvilluar një analizë me tone të forta por drejtuesit shkodranë mbase duhet të kritikojnë edhe vetveten, pasi dashje pa dashje, me deklaratat mediatike përpara sfidës ndaj Skënderbeut, kanë ndikuar negativisht në mendjen e lojtarëve të cilët janë futur në fushë disi me mendjemadhësi, edhe pse Skënderbeu mbetet kundërshtari më i fortë në kampionatin shqiptar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.