Vllaznia përballë Al-Hilal në Slloveni

0
SHPËRNDAJE

Sipas portalit Telesport klubi i Vllaznisë ka zyrtarizuar planet për zhvillimin e fazës përgatitore e cila tashmë do të zhvendoset në Slloveni ku edhe priten disa përballje me ekipe të tjera që do të stërviten në të njëjtin vend. Kështu një prej përballjeve është tashmë e përcaktuar dhe do të jetë kundër ekipit të njohur saudit Al Hilal, fitues i 55 trofeve në Arabinë Saudite dhe dy herë kampion i Azisë. Drejtuesit Kalamishi dhe Grima, kanë parë nga afër kushtet e kampingut dhe kanë mbetur të kënaqur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.