Vllaznia pezullon futbollistin e saj

0
SHPËRNDAJE

12003972_997267283663592_6249405661423463718_nSikur të mos mjaftonin problemet në te gjitha drejtimet e mundshme, vijnë edhe probleme të një natyre tjetër, pikërisht në një moment kur Vllaznia duhet të jetë sa më e bashkuar për tu ringjallur dhe rikthyer. Kështu klubi i Vllaznisë bëri të ditur se do të pezullohet futbollisti i saj Ndriçim Shtubina për arsye thyerje disipline në stervitje. Lojtari nuk është pjesë e grumbullimit për ndeshjen kundër Laçit, ndërkohë të hënën do ulet të bashkëbisedojë me drejtuesit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.