Vllaznia prezanton afrimet, Selmani te Renova

0
SHPËRNDAJE

Martinez, Sosa, Sefa, Hadzibulic
Martinez, Sosa, Sefa, Hadzibulic (Foto: F.K. Vllaznia)

Vllaznia ka bërë prezantimin e katër prurjeve të orëve të fundit, pikërisht të latino-amerikanëve Martinez e Soza, të Hadzibulic dhe të Jetmir Sefës. Ndonëse përmes polemikash dhe pakënaqësish, sidomos nga tifozët e vet, Vllaznia mund ti quajë këto afrime si cilësore dhe shumë të nevojshme për sezonin 2015-16 të cilin kjo skuadër e ka nisur me humbje. Ndërkaq Jasir Selmani i cili u largua nga Vllaznia në mënyrë aspak miqësore, është afruar menjëherë nga ekipi shqiptar i Renovës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.