Vllaznia, provat teknike vazhdojnë

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia-1-653x420 (1)Sipas Shkodra Sport dy portier dhe Gentian Manuka kanë ardhur në provë tek Vllaznia. Skuadra e Vllaznisë duket se vazhdon provat teknike.

Portierët e ardhur janë: Nemanja Scekic 24 vjec dhe 1.93 i gjatë. Ka luajtur në ligën e dytë të Serbisë me Sindjelic të Beogradit. Ndërkohë që slloveni Marko Pridigar 31 vjec që është aktivizuar me Maribor dhe Zeljeznicar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.