Vllaznia, tifozët sërisht në protestë

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Pas dorëheqjes së trajnerit Luan Zmijani, tifozët e Vllaznisë nuk ndalen së protestuari edhe për dy anëtarët e tjerë të administratës, Neritan Kalamishi dhe Armir Grima. Pasi zhvilluan protestën para Bashkisë Shkodër, tashmë do të protesohet edhe në stadium në ndeshjen e Kupës ndaj Pogradecit. Tifo-grupi “Vllaznit Ultras” por edhe të tjerë do të kërkojnë edhe dorëheqejn e Kalamishit dhe Grimës. Ja deklarata e tyre:
image
“Mos mungoni sot në oren 15:00 të mblidhemi gjith me Vllaznit Ultras, më tepër se sa ndeshja do dëgjohet zëri jonë. Duhet të jemi aty për të kërkuar largimin e Kalamishit dhe Grimës. këto ditë do të jenë vendimtare për të mirën e Vllaznis. Nuk duam justifikime !

S'KA KOMENTE

Comments are closed.