Vllaznia, vijnë në provë dy futbollistë (Video)

0
SHPËRNDAJE

Kreshnik Lushtaku
Kreshnik Lushtaku
Superiorja/ Vllaznia më në fund fillon të jetë aktive në merkato. Gjatë qëndrimit në Slloveni me ekipin shkodran janë afruar edhe dy futbollistë të rinj, të cilët do të jenë në provë.

Bëhet fjalë për mesfushorin shqiptar nga Kosova Kreshnik Lushtaku, dhe mbrojtësin kroat Tomislav Ivicic, të cilët kanë dalë në stërvitje me ekipin kuqeblu. Fjalën e fundit për të dy këta lojtarë do t’a thotë trajneri Zmijani me stafin e tij pasi të bindet për aftësitë e tyre. Vllaznia ka ende shumë nevojë për afrime të lojtarëve cilësorë, dhe dy lojtarët e ardhur në provë mund të jenë të vlefshëm për ekipin shkodran.

Video e Kreshnik Lushtakut

S'KA KOMENTE

Comments are closed.