Vllaznia, vjen një portier suedez

0
SHPËRNDAJE

niklas udenasNiklas Udenas, një portier 29-vjeçar ka mbërritur sot në Shkodër dhe ka nisur përgatitjet nën urdhrat e stafit teknik.

Ai ka qenë pjesë e Silkeborg në Danimarkë vitin e fundit, ndërsa më parë është aktivizuar në Suedi me Landskrona dhe Rosengard.

Suedezi do të vëzhgohet gjatë këtyre ditëve në stërvitje për të vendosur për fatet e tij.

Gjithashtu mbetet në provë edhe portieri Agoviç, si dhe mesfushori Rashica.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.