Vllaznia, vjen një sulmues nga Paraguaji

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipi i Vllaznisë po përgatit transferimin e rradhës kur kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e merkatos. Në klubin shkodran ka mbërritur një sulmues paraguajan i cili ka ardhur të provohet tek kuqeblutë. Ai është Santiago Daniel Martinez, dhe ështe 20 vjeç. Lojgari do të qëndrojë disa ditë në provë dhe më pas do të jetë trajneri Zmijani dhe stafi i tij që do të thonë fjalën e fundit. Vllaznia ka qënë mjaft aktive në këtë merkato teksa ka largua dhe afruar lojtarë, por duket se ende ka nevojë të përforcohet në disa reparte pasi Superliga këtë sezon është bërë vërtet shumë e fortë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.