Vllaznia zgjidh hallin e portës

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia ka zgjidhur hallin e portes teksa ka firmosur dhe per një sezonë me portierin Erind Selimaj .

Me rinovimin e Selimaj Vllaznia zjidhë hallin e portës , pasi gjatë ketyre ditëv në Shkoder janë provuar nje koloni portierësh të huaj po me shumë mundesi do ti besohet sërishtë kater këndëshi i portes Shkodrane.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.