Vllazninë nuk e bindin të huajt

0
SHPËRNDAJE

belmaniVllaznia barazoi në miqësoren e djeshme 0-0 ndaj Deçiç. Por, stafi teknik ka vendosur edhe për 3 nga 4 lojtarët në provë.

Trajneri Cungu, së bashku me stafin e tij ka vendosur për fatet e Belmanit, Rekish dhe një braziliani tjetër, emri i tij çuditërisht nuk bëhet i ditur. Që të tre janë larguar, pasi nuk kanë bindur trajnerin shkodran Armando Cungu.

Gjithashtu, në provë vijon të jetë edhe Gentian Manuka, për të cilin pritet të mësohet e ardhmja e tij pas pak ditësh. Ndërsa, edhe Bruno Hoxha vijon të jetë në provë që me 6 korrik dhe çuditërisht nuk ka asnjë vendim për të.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.