Volas larg të kuqve

0
SHPËRNDAJE

volas ne stervitjeSulmuesi slloven Dalibor Volas ishte blerja e madhe e Partizanit, madje në kampin e kuq po ‘ziheshin” se cili ishte zbuluesi i tij. Por tashmë kjo blerje ka rezultuar e dështuar dhe Volas është larguar përfundimisht nga të kuqtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.