Vritet gjyqtari pasi i nxorri të kuqin lojtarit

0
SHPËRNDAJE

3a2766fd00000578-3913806-image-a-67_1478539543473Ngjarje e pabesueshme dhe e trishtuar në Meksikë teksa policia është vënë në ndjekje të një futbollisti i cili pasi goditi me kokë në gjoks arbitrin e ndeshjes, doli nga fusha me vrap dhe u zhduk me një makinë të rastit teksa vëmendja u përqendrua te gjyqtari që ra pa ndjenja.

Megjithë përpjekjet e mjekëve të Kryqit të Kuq të pranishëm në fushë, gjyqtari Ruben Rivera Vazquez ndërroi jetë ndërsa lojtari i cili bëri goditjen vdekjeprurëse ishte pjesë e ekipit Canarios-Roja Gomez i një lige të ulët në qytetin e Hidalgos në Meksikë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.