Vucaj takim me drejtuesit e Tiranës

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Menjëherë pasu fitoi gjyqin ndaj ekipit të Flamurtarit dhe u bë lojtar i lirë, mesfushori Erjon Vucaj ka patur një takim me drejtuesit e skuadrës bardheblu. Shkodran është përfolur shumë se do të transferohet tek ekipi i Tiranës, dhe duket se rruga është e hapur. Firma tashmë mes palëve duket një formalitet, duke parë që edhe akordi mes tyre tashmë është arritur. Tashmë duket se ekipi bardheblu ka bërë një tjetër goditje cilësore në merkato, teksa shkodrani tani mund të quhet një lojtar i tyre pasi prej kohësh palët kanë rënë parimisht dakort ke njëri-tjetrin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.