Vujadinovic, ankandi Dibër-Gjirokastër

0
SHPËRNDAJE

Vujke 500x500Miroslav Vujadinovic, duket se ka gjetur akordin me skuadrën e Korabit. Por burime të tjera të Minuta90.com bëjnë të ditur se portiere edhe me Luftëtarin ka negociata të vazhdueshme. Duhet parë më vëmendje cilin drejtim do të marrë portieri që më parë është aktivizuar me Vllazninë e Shkodrës dhe së fundmi me Lacin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.