Vujadinovic zyrtarizohet me Korabin

0
SHPËRNDAJE

13817197_1077746202281016_629551790_nPortieri Miroslav Vujadinovic tashmë ka hedhur firmën me skuadrën e Korabit. Ai është prezantuar tek skuadra dibrane dhe shumë shpejtë do të vihet në urdhërat e trajnerit Artan Mërgjyshi dhe stafit të tij.

Së shpejti priten edhe të tjera zyrtarizime tek Korabi si Zefi, Cela, Veliaj, Sheta, Meto dhe Denis peposhi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.