Vullnet Basha prezantohet te skuadra e re

0
SHPËRNDAJE

CKq9xu6WEAE6fdi
Vullnet Basha – Ponferradina

Vullnet Basha ka lënë ish fituesit e Kupës së Kupave, Real Zaragoza për t’ju bashkuar ekipit tjetër të Segunda Division, Ponferradina. Basha do të mbajë numrin katër në ekipin e ri. Nuk kanë munguar komplimentet dhe urimet e shumta nga tifozët e Zaragozës në drejtim të mesfushorit shqiptar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.