Vullnet Bashën e sjellin te Partizani, por…

0
SHPËRNDAJE

Vullnet Basha
Vullnet Basha

Vullnet Basha, mesfushori që dy sezonete fundit ka luajtur në Spanjë me Real Saragozën dhe Ponferrradinën, ëshët përfolur për një kalim te Partizani, por duket se nuk do të ndodhë.

Është vetë mesfushori që është grummbulluar edhe me Kombëtaren, që shprehet se pret të firmosë në Spanjë ku e presin Murcia dhe Kadiz.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.