Walter Samuel, lamtumira mes lotësh e nje kampioni

0
SHPËRNDAJE

Është e pamundur të gjëjmë një moment ku një lojtar si Ëalter Samuel shpërthen në lotë. Ka ndodhur ditën e djeshme ku ish lojtari i Romës, Real Madrid dhe Inter i ka dhënë fund ditës së djeshme futbollit duke e mbyllur me trofe pasi ka qenë pjesë e skuadrës së Basel në Zvicër që u shpall edhe kampion. imagePas përfundimit të ndeshjes me Grasshoper, kampioni argjentinas i dha fund mes lotëve një karriere tepër të pasur duke varur përfundimisht këpucët në gozhdë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.