Wanda: Kush do Icardi-n duhet të trokasë në derën time

0
SHPËRNDAJE

Mauro Icardi si shkak i dëmtimeve e ka ulur ritmin e shënimeve të golave, por sulmuesi argjentinas mbetet objektiv i shumë skuadrave të mëdha në Europë. Këtë e konfirmon së fundmi menaxherja dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, e cila më herët ka pretenduar se di ta bëjë burrin të fitojë para.

“Unë dhe vetëm unë kujdesem për të ardhmen e Mauro-s dhe duhet të vlerësoj mundësitë që krijohen. Gjithçka kalon nga unë, kush do Icardi-n duhet të trokasë në derën time”, ka thënë Wanda.

“Nuk jam takuar me Ausilio-n, por flasim shpesh në telefon,”- ka pranuar zonja Icardi për Corriere dello Sport. -“Ai e di atë që mendoj unë dhe unë e di qëndrimin e tij dhe të klubit. Kohët e fundit janë afruar dy skuadra të rëndësishme që kanë treguar se e vlerësojnë Mauro-n. Dhe unë, që kujdesem për të ardhmen e tij, duhet t’i dëgjoj të paktën, të vlerësoj kushtet dhe situatën.”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU