Wanda Nara në versionin Raiola: Icardi ka oferta!

0
SHPËRNDAJE

WANDA“Atletico Madrid kërkon Icardin”, – për të konfirmuar këtë lajm mendon gruaja-agjente e tij Wanda Nara. “Kam folur me drejtuesit e klubit, por asnjëherë me Simeonen. Më kanë ardhur shumë oferta dhe unë flas me të gjithë. Largimi i tij nga Interi është i vështirë duke parë statusin e kapitenit dhe për më tepër e duan shumë, por edhe kemi rinovuar vitin e shkuar.” – Sqaron bashkëshortja e sulmuesit argjentinas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.