West Ham pëlqen edhe Ranocchian

0
SHPËRNDAJE

Premier League/ Pasi arriti të transferonte Angelo Ogbonnen nga Juventus, tani West Ham kërkon të bëjë një dyshe të gjithën italiane në mbrojtje. “Hammers” tani kanë filluar të pëlqejnë edhe kapitenin e Interit, Andrea Ranocchia.

imageAnglezët duket se e kanë mjaft seriozisht, dhe sipas Sportmediaset, ata po përgatisin një ofertë e cila do të mbërrijë shumë shpejt në zyrat e klubit zikaltër. Duket se e ardhmja e mbrojtësit italian do të jetë Anglia, por ende mbetet për t’u parë se çdo të ndodhë, nëse Inter është i gatshëm t’a lërë kapitenin të largohet apo jo.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.