X5 së Seferit, i “rrjepin” pasqyrat në Tiranë

0
SHPËRNDAJE

“Të dashur miq mbrëm në Tiranë tek rruga e Barrikadave në oret e vona të nates kanë vjedhur dy pasqyrat e vetures sime BMW X5. I revoltuar nga ky gjest aspak i moralshëm dhe i ndershëm. Jo për kostën që mbajnë këto 2 pasqyra por për nivelin mjaft të ulët që i karakterizon disa njerëz këtu në shtetin Amë, ku prishin imazhin dhe bukurin e këti vendi.

nuri-seferi1-300x137 (1)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.