Xhaka dëmtohet, Aliji në vendin e tij

0
SHPËRNDAJE

Taulant Xhaka
Taulant Xhaka

Taulant Xhaka ka lënë fushën pas një dëmtimi në minutën e 20-të. Ndërkohë që vendin e tij e zuri Naser Aliji. Ende nuk është mësuar dëmtimi i lojtarit dhe rreziku i tij.

Basel ka fituar 2-1 ndaj Sion. Basel është kampion i padiskutueshëm, kur ndodhet 16 pikë i shkëputur nga ndjekësi në vendin e dytë. Ata e kanë siguruar titullin dhe mendojnë për sezonin e ardhshëm futbollistik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.