Xhaka dhe Basel nuk ndalen

0
SHPËRNDAJE

xhaka
Xhaka

Xhaka dhe Basel nuk ndalen. Basel i Taulant Xhakës ka fitur 1-2 ndaj Sion. Xhaka ishte në fushwn e lojës 26 minutat e fundit kur sfida ishte 1-1 dhe pas aktizimit të tij erdhi edhe fitorja. Me këtë trepikësh distanca e Baselit kryesues ndaj vendit të dytë është plot 15 pikë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.